Directie en staf

Directie & Staf - De Blauwe Lelie

De coördinatoren stippelen samen met de directeur en het hoofd administratie de visie en het beleid voor de hele vereniging uit. De pedagogische visie (cfr. Krachtig kindbeeld) wordt doorgetrokken in alle beslissingen en procedures. Je vindt dit terug in wenmomenten, activiteiten,… maar ook in de werving en selectie van nieuwe medewerkers.

Hoofdgebouw

Ruddershove 4 | 8000 Brugge
 
Rocky Zutterman – Directeur

050 32 75 55
Rocky.zutterman@deblauwelelie.be
Femke Hoorelbeke – Pedagogisch coördinator

050 32 72 56
femke.hoorelbeke@deblauwelelie.be
Angela Coenen – Coördinator medewerkers

050 32 62 61
Angela.coenen@deblauwelelie.be
Christel Aspeslag – Hoofd administratie

050 32 72 62
Christel.aspeslag@deblauwelelie.be
Nadia Bolleire – Stafmedewerker

050 32 75 54
nadia.bolleire@deblauwelelie.be

Directie & Staf - Zedelgem

Melissa Herssens – Diensthoofd kinderzorg Zedelgem

0478 27 19 93
melissa.herssens@deblauwelelie.be